NOVINKY
16.09.2014.

Milovníci póla, jezdectví i nevšedních zážitků se v sobotu 13. září sešli na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli, aby shlédli finále druhého ročníku mezinárodního polo turnaje Hublot Prague Polo Cup 2014. Na hřišti změřili své síly čtyři týmy hráčů – Hublot, Assental Group, Moser a vítězný tým Saffron s Eden Island Seychelles.  Vítězný tým letošního ročníku mezinárodního turnaje Hublot Prague Polo Cup získal nejenom prestižní ocenění, ale také mimořádné ceny, které věnovali partneři turnaje. Mimo láhve jednoho z nejlepších šampaňských Veuve Clicqout ve velikosti magnum a křišťálového poháru z dílny tradiční sklářské manufaktury Moser, získal tým i zlaté mediale, které pro turnaj speciálně vyrobila Pražská mincovna.


Počasí organizátorům akce, v čele s Ninou Popovou, přálo a do Velké Chuchle tak zavítalo přes 600 obdivovatelů „královského sportu“, jak se pólu také přezdívá. Pólo se řadí nejenom mezi divácky mimořádně atraktivní sporty, ale také patří mezi oblíbené společenské aktivity, kdy se dámy mohou pochlubit těmi nejextravagantnějšími klobouky a ozdoby hlavy. Cenu pro nejkrásnější klobouk tento rok získala paní Naděžda Mitrofanova, kterou zdobila kreace z dílny pařížského domu Dior.

Výsledky Hublot Prague Polo Cup 2014:
1. místo – tým Saffron a Eden Island Seychelles
2. místo – tým Hublot
3. místo – tým Assental Group
4. místo – tým Moser

 

12.09.2014.

Již zítra se bude konat na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli druhý ročník mezinárodního polo turnaje Hublot Prague Polo Cup. Své síly čtyři týmy hráčů – Hublot, Assental Group, Moser a Saffron s Eden Island. Handicap turnaje je stanoven od -2 do +4. Vítězný tým letošního ročníku mezinárodního turnaje Hublot Prague Polo Cup získá nejenom prestižní ocenění, ale také mimořádné ceny, které věnují partneři turnaje. Mimo láhve jednoho z nejlepších šampaňských Veuve Clicqout ve velikosti magnum a křišťálových pohárů tradiční sklářské manufaktury Moser, jež byla letos oceněna jako nejluxusnější česká značka, získají výherci i zlaté mediale, které pro turnaj speciálně vyrobila Pražská mincovna.


Organizátoři turnaje spojili své síly se značkou, jež je ve světě koňského póla naprostou jedničkou. K tomuto sportu neodmyslitelně patří také kvalitní výbava, ke které náleží pálka, rukavice, přilba, chrániče kolen a jezdecká obuv. Exkluzivním dodavatelem profesionální výbavy pro Hublot Prague Polo Cup je tento rok mezinárodní značka La Martina.

Milovníci póla a jezdectví se mohou těšit na den plný napětí a nevšedních sportovních zážitků. Pólo, kterému se také přezdívá „královský sport“, je nejenom fyzicky náročný pro samotné hráče a koně, ale také mimořádně zajímavý pro diváky. Právem se řadí mezi oblíbené společenské aktivity, kdy se dámy mohou pochlubit těmi nejextravagantnějšími kloubouky a ozdoby hlavy.